Płyty z betonu architektonicznego

Aktywne filtry

Produkty z betonu architektonicznego tworzymy również według indywidualnych wymagań, w tym w niestandardowych wymiarach. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. 

W naszej firmie produkujemy płyty betonowe dla najbardziej wymagających klientów. Doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju aranżacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, urzędów, przedsiębiorstw czy szkół. To nie tylko piękne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na cieszenie się z doskonałego efektu przez bardzo długi czas. Nasze płyty, czyli beton architektoniczny wyróżniają się ukształtowaną strukturą. Mogą mieć gładką, średnio albo dużo porowatą. Udało nam się stworzyć idealnie dopracowaną mieszankę, która umożliwia produkcję ponadczasowych, oryginalnych płyt, które dodatkowo są solidne i wytrzymałe. Jest to zatem inwestycja na długi czas, która na pewno się sprawdzi również w Twoim domu. Co ważne, montaż płyt betonowych nie jest skomplikowany i może znacznie przyspieszyć proces remontu każdego mieszkania. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w szczególności we wnętrzach urządzanych w stylu industrialnym. 

Płyty betonowe na schody, ściany czy na taras

Płyty betonowe na schody pozwolą Ci uzyskać nowoczesne, ale przy tym eleganckie wnętrze. Jego surowość nie odbierze ciepła pomieszczeniom, dzięki głębi i niejednolitej strukturze. W naszej ofercie znajdziesz również płyty betonowe na taras, a także na ścianę. To rozwiązanie jest dobrym wyborem również w przypadku elewacji. Płyta architektoniczna będzie się pięknie prezentować w salonie, np. na ścianie telewizyjnej. Nasi klienci stawiają również na wyjątkowe rozwiązania w postaci kominków pokrytych betonem architektonicznym. Ten ponadczasowy surowiec może stanowić wyśmienitą aranżację również w korytarzu, wiatrołapie czy biurze. Na płyty betonowe stawia również coraz więcej firm oraz urzędów. Wyróżniają się one nie tylko świetnym designem, ale również są funkcjonalne w codziennym użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło