Donice z betonu architektonicznego

Aktywne filtry

Produkty z betonu architektonicznego tworzymy również według indywidualnych wymagań, w tym w niestandardowych wymiarach. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. 

Donice betonowe ogrodowe pojawiają się coraz częściej w polskich ogrodach oraz domach. Wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach zieleni. Donice ogrodowe betonowe można spotkać również w przestrzeni miejskiej. Jest to wybór dość oczywisty przez wzgląd na funkcjonalność tego typu rozwiązań. Produkty dostępne w naszej ofercie są odlewane z mieszanki betonowej najwyższej jakości, która gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość oraz solidne wykonanie. Jest to akcent dekoracyjny, który doskonale prezentuje się w przydomowym ogrodzie, na tarasie, w miejskich skwerach, przy ulicy czy w centrach handlowych albo ogródkach restauracyjnych. Wewnątrz można posadzić różnorodne rośliny. Mogą to być kolorowe kwiaty sezonowe, ale również modne i minimalistyczne iglaki, na przykład tuje, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności. 

Donice betonowe wewnętrzne oraz zewnętrzne

Nasze donice betonowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz kształtach. Możesz kupić donice okrągłe, prostokątne i kwadratowe czy trapezowe. Różnią się między sobą również wysokością, a także szerokością, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiedni wariant dla siebie. Każda betonowa donica jest inna, posiada różnorodne detale, które wyróżniają ją na tle pozostałych. Faktura, wzór i kolory są nowoczesne i eleganckie. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło