Stoły i blaty z betonu architektonicznego

Aktywne filtry

Produkty z betonu architektonicznego tworzymy również według indywidualnych wymagań, w tym w niestandardowych wymiarach. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. 

Dziś w wielu polskich domach króluje wystrój industrialny. Połączenie surowego piękna betonu z ponadczasowym ciepłem drewna sprawia, że wnętrza są eleganckie, ale przy tym również przytulne. Ponadto są również łatwe do utrzymania w czystości, co jest niezwykle ważne dla zabieganych osób, którym zależy nie tylko na pięknej aranżacji, ale również funkcjonalności. Blat betonowy w tym zestawieniu sprawdzi się idealnie. Może być idealnym wykończeniem mebli w niemal każdym kolorze, niezależnie od ich faktury. Można go skomponować z białymi frontami, niebieskimi, zielonymi czy w każdym odcieniu drewna. Zwłaszcza, że beton architektoniczny również może przybierać różne barwy i wzory, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Jesteśmy w stanie dopasować intensywność szarości indywidualnie na życzenie inwestora. Dodatkiem do wystroju takiego wnętrza mogą być także donice betonowe. 

Jaki blat z betonu wybrać?

Blat z betonu to dobry wybór nie tylko do kuchni, ale również do jadalni. Można przy jego użyciu stworzyć wyjątkowy, oryginalny stół, który będzie pięknym, praktycznym meblem. Możemy przygotować blat o dowolnej wielkości oraz kształcie, dzięki czemu prosto pod wskazany przez Ciebie adres przyjedzie designerski element wystroju, dopasowany na wymiar do konkretnej konstrukcji. Beton architektoniczny możemy właściwie zaimpregnować, dzięki czemu nie będzie się odbarwiać, a przy tym będzie łatwy w czyszczeniu. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło