Wkład na sztućce 54/49 CLASSICO-KRISTALL, CZARNY

65,00 zł
Brutto

WKŁAD CLASSICO-KRISTALL 600/ WYMIAR 540 X 490/ CZARNY

PEKA 07.6014.CL

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

OPIS PRODUKTU

WKŁAD CLASSICO-KRISTALL 600/ WYMIAR 540 X 490/ CZARNY, 07.6014.CL

Wkład na sztućce Classico-Kristall w kolorze czarnym, to funkcjonalny element do segregacji sztućców i kuchennych akcesoriów. Wymiary wkładu: szerokość: 540 mm, długość: 490 mm, wysokość: 53 mm. Przeznaczony jest do umieszczenia wewnątrz szuflady w szafce kuchennej o szerokości frontu 600 mm i głębokości prowadnicy 500 mm. Pasuje do wszystkich rodzajów szuflad, a niezwykle ważną cechą jest to, że posiada po szerokości około 25 mm oraz po długości około 18 mm zapasu z możliwością przycięcia do pożądanych wymiarów, co pozwala na wykorzystanie go w szufladach przy niestandardowych szerokościach. Zatem można go w własnym zakresie dociąć maksymalnie do wymiarów 490 mm na szerokość i 455 mm na długości (nie świadczymy usług w zakresie docinania wkładu).

Wkład do szuflady wykonany jest z dobrego jakościowo, wytrzymałego tworzywa sztucznego, bezzapachowego, o grubości 2 mm. Solidny, odporny na odkształcenia i pęknięcia, bardzo lekki. Jest łatwy do czyszczenia, powierzchnia wkładu w "drobną kratkę" przez co nie „przyjmuje brudu”, nie widać na niej smug czy zarysowań. Organizer do sztućców zabezpieczy dno szuflady przed zanieczyszczeniami i zarysowaniami. Praktyczny wkład do szuflady pozwoli również na utrzymanie porządku i szybkie odłożenie umytych sztućców na właściwe miejsce.

Przy podanej szerokości do dyspozycji mam 7 komór. Najmniejsze komory posłużą do przechowywania łyżeczek, widelczyków czy innych drobnych akcesoriów, trzy większe komory świetnie zorganizują przestrzeń na łyżki stołowe, noże i widelce, natomiast komora największa idealna będzie do dużych łyżek do mieszania potraw, szczypców, łopatek czy chochli. Taka ilość dostępnych przegródek pomoże utrzymać porządek i posegregować zawartość. Dzięki czemu jeszcze lepiej można zagospodarować miejsce w kuchennej szufladzie, a po otwarciu szuflady można szybko odnaleźć potrzebne przybory kuchenne.

WYMIARY

Głębokość: 490mm

Wysokość: 53mm

Szerokość: 540mm

WYKOŃCZENIE

Kolor: czarny

PARAMETRY 

Element: Nie

Mocowanie: Nie

Promocja: Nie

Wyprzedaż: Nie

Funkcje dodatkowe: Nie

Wysuw: Nie

Szerokość szafki (mm): 600

Pojemność [L]: Nie

Materiał: Tworzywo sztuczne

07.6014.CL
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło