• Obecnie brak na stanie

Misa betonowa - okrągła, b/m - BEZ MCHU

25,00 zł
Brutto

MISY SBA to najwyższej jakości wyroby z betonu architektonicznego.

Kolor
Wymiary średnicy (cm)
Ilość
Obecnie brak na stanie

PARAMETRY PRODUKTU 

Misa betonowa okrągła , śr. 16,20 lub 30cm, wys. 9cm 

 Waga: ….     kg

Kolory

Misy mogą być wykonywane w czterech kolorach:

- bielonym, 

- jasno-szarym,

- szarym ciemnym

- antracytowym 

jednak ze względu na wykorzystywanie składników naturalnych, misy cechują się zmiennością kolorystyczną

Opis:

Misy betonowe wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością. Produkty dostępne w naszej ofercie są odlewane z mieszanki betonowej najwyższej jakości, która gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość oraz solidne wykonanie.

Zastosowanie: 

Oferowane przez nas misy mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest to akcent dekoracyjny, który doskonale prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach.

W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz kształtach. Każda betonowa misa jest inna, posiada różnorodne detale, które wyróżniają ją na tle pozostałych. Faktura, wzór i kolory są nowoczesne i eleganckie. 

Technologia obróbki betonu architektonicznego

Do tworzenia oryginalnych produktów z betonu architektonicznego używamy specjalnie dedykowanych do tego mieszanek, które zapewniają najwyższą jakość produktu.. 

Ważne:

Poszczególne produkty mogą się od siebie różnić pod względem faktury oraz koloru, ponieważ taka jest specyfika betonu architektonicznego. Mogą również pojawić się przebarwienia, przesmużenia, mogą też być widoczne włókna szklane używane w procesie produkcji – nie jest to wada produktu!

Odbiór towaru:

W momencie dostawy należy dokładnie sprawdzić przesyłkę i wszelkie uszkodzenia zgłaszać kurierowi. Po odbiorze reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane.

Misa b/m

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło