Wkład na sztućce 74/49 CLASSICO-KRISTALL, CZARNY

110,00 zł
Brutto

WKŁAD CLASSICO-KRISTALL 800/ WYMIAR 740 X 490/ CZARNY,

PEKA 07.6016.CL

WKŁAD CLASSICO-KRISTALL 800/ WYMIAR 740 X 490/ CZARNY, 07.6016.CL

Wkład na sztućce Classico-Kristall w kolorze czarnym, to funkcjonalny element do segregacji sztućców i kuchennych akcesoriów. Wymiary wkładu: szerokość: 740 mm, długość: 490 mm, wysokość: 53 mm. Przeznaczony jest do umieszczenia wewnątrz szuflady w szafce kuchennej o szerokości frontu 800 mm i głębokości prowadnicy 500 mm. Pasuje do wszystkich rodzajów szuflad, a niezwykle ważną cechą jest to, że posiada po szerokości około 25 mm oraz po długości około 18 mm zapasu z możliwością przycięcia do pożądanych wymiarów, co pozwala na wykorzystanie go w szufladach przy niestandardowych szerokościach. Zatem można go w własnym zakresie dociąć maksymalnie do wymiarów 690 mm na szerokość i 455 mm na długości (nie świadczymy usług w zakresie docinania wkładu).

Wkład do szuflady wykonany jest z dobrego jakościowo, wytrzymałego tworzywa sztucznego, bezzapachowego, o grubości 2 mm. Solidny, odporny na odkształcenia i pęknięcia, bardzo lekki. Jest łatwy do czyszczenia, powierzchnia wkładu w "drobną kratkę" przez co nie „przyjmuje brudu”, nie widać na niej smug czy zarysowań. Organizer do sztućców zabezpieczy dno szuflady przed zanieczyszczeniami i zarysowaniami. Praktyczny wkład do szuflady pozwoli również na utrzymanie porządku i szybkie odłożenie umytych sztućców na właściwe miejsce.

Przy podanej szerokości do dyspozycji mam 11 komór. Najmniejsze komory posłużą do przechowywania łyżeczek, widelczyków czy innych drobnych akcesoriów, trzy większe komory świetnie zorganizują przestrzeń na łyżki stołowe, noże i widelce, natomiast komora największa idealna będzie do dużych łyżek do mieszania potraw, szczypców, łopatek czy chochli. Taka ilość dostępnych przegródek pomoże utrzymać porządek i posegregować zawartość. Dzięki czemu jeszcze lepiej można zagospodarować miejsce w kuchennej szufladzie, a po otwarciu szuflady można szybko odnaleźć potrzebne przybory kuchenne.

WYMIARY

Głębokość: 490mm

Wysokość: 53mm

Szerokość: 740mm

WYKOŃCZENIE

Kolor: czarny

PARAMETRY

Element: Nie

Mocowanie: Nie

Promocja: Nie

Wyprzedaż: Nie

Funkcje dodatkowe: Nie

Wysuw: Nie

Szerokość szafki (mm): 800

Pojemność [L]: Nie

Materiał: Tworzywo sztuczne

07.6016.CL
10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło