Wkład na sztućce 94/49 CLASSICO-KRISTALL, CZARNY

160,00 zł
Brutto

WKŁAD NA SZTUĆCE CLASSICO-KRISTALL, DO SZUFLADY 1000MM, CZARNY

PEKA  07.6018.CL

WKŁAD CLASSICO-KRISTALL 1000/ WYMIAR 940 X 490/ CZARNY, 07.6018.CL

Wkład na sztućce Classico-Kristall w kolorze czarnym, to funkcjonalny element do segregacji sztućców i kuchennych akcesoriów. Wymiary wkładu: szerokość: 940 mm, długość: 490 mm, wysokość: 53 mm. Przeznaczony jest do umieszczenia wewnątrz szuflady w szafce kuchennej o szerokości frontu 1000 mm i głębokości prowadnicy 500 mm. Pasuje do wszystkich rodzajów szuflad, a niezwykle ważną cechą jest to, że posiada po szerokości około 25 mm oraz po długości około 18 mm zapasu z możliwością przycięcia do pożądanych wymiarów, co pozwala na wykorzystanie go w szufladach przy niestandardowych szerokościach. Zatem można go w własnym zakresie dociąć maksymalnie do wymiarów 890 mm na szerokość i 455 mm na długości (nie świadczymy usług w zakresie docinania wkładu).

Wkład do szuflady wykonany jest z dobrego jakościowo, wytrzymałego tworzywa sztucznego, bezzapachowego, o grubości 2 mm. Solidny, odporny na odkształcenia i pęknięcia, bardzo lekki. Jest łatwy do czyszczenia, powierzchnia wkładu w "drobną kratkę" przez co nie „przyjmuje brudu”, nie widać na niej smug czy zarysowań. Organizer do sztućców zabezpieczy dno szuflady przed zanieczyszczeniami i zarysowaniami. Praktyczny wkład do szuflady pozwoli również na utrzymanie porządku i szybkie odłożenie umytych sztućców na właściwe miejsce.

Przy podanej szerokości do dyspozycji mam 14 komór. Najmniejsze komory posłużą do przechowywania łyżeczek, widelczyków czy innych drobnych akcesoriów, trzy większe komory świetnie zorganizują przestrzeń na łyżki stołowe, noże i widelce, natomiast komora największa idealna będzie do dużych łyżek do mieszania potraw, szczypców, łopatek czy chochli. Taka ilość dostępnych przegródek pomoże utrzymać porządek i posegregować zawartość. Dzięki czemu jeszcze lepiej można zagospodarować miejsce w kuchennej szufladzie, a po otwarciu szuflady można szybko odnaleźć potrzebne przybory kuchenne.

WYMIARY

Głębokość: 490mm

Wysokość: 53mm

Szerokość: 940mm

WYKOŃCZENIE

Kolor: czarny

PARAMETRY

Element: Nie

Mocowanie: Nie

Promocja: Nie

Wyprzedaż: Nie

Funkcje dodatkowe: Nie

Wysuw: Nie

Szerokość szafki (mm): 900

Pojemność [L]: Nie

Materiał: Tworzywo sztuczne

07.6018.CL
10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło