• Obecnie brak na stanie

Doniczka betonowa - okrągła

60,00 zł
Brutto

DONICE SBA to najwyższej jakości wyroby z betonu architektonicznego.

Kolor
Mech
Kolor mchu
Ilość
Obecnie brak na stanie

PARAMETRY PRODUKTU 

Doniczka okrągła-betonowa  śr. 13cm i wys. 11,5 cm 

Doniczki są wykonywane w czterech kolorach:

- bielonym, 

- jasno-szarym,

- szarym ciemnym

- antracytowym 

jednak ze względu na wykorzystywanie składników naturalnych, donice cechują się zmiennością kolorystyczną

Po wybraniu koloru doniczki, proszę zaznaczyć czy ma być z mchem czy bez.

Jeżeli ma być z mchem to należy wybrać jego kolor :

Dostępne kolory mchu

- zielony – jasny

- zielony – średni 

- zielony – ciemny 

Opis:

Doniczki betonowe wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością. Produkty dostępne w naszej ofercie są odlewane z mieszanki betonowej najwyższej jakości, która gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość oraz solidne wykonanie. Wewnątrz można posadzić różnorodne rośliny. Mogą to być kolorowe kwiaty sezonowe, ale również modne i minimalistyczne iglaki. 

Zastosowanie: 

Oferowane przez nas donice betonowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest to akcent dekoracyjny, który doskonale prezentuje się w przydomowym ogrodzie czy na tarasie.

W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz kształtach. Możesz kupić donice okrągłe, prostokątne, kwadratowe czy trapezowe. Różnią się między sobą również wysokością i szerokością, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiedni wariant dla siebie. Każda betonowa donica jest inna, posiada różnorodne detale, które wyróżniają ją na tle pozostałych. Faktura, wzór i kolory są nowoczesne i eleganckie. 

Technologia obróbki betonu architektonicznego

Do tworzenia oryginalnych produktów z betonu architektonicznego używamy specjalnie dedykowanych do tego mieszanek, które zapewniają najwyższą jakość produktu.. 

Ważne:

Poszczególne produktu mogą się od siebie różnić pod względem faktury oraz koloru, ponieważ taka jest specyfika betonu architektonicznego. Mogą również pojawić się przebarwienia, przesmużenia, mogą też być widoczne włókna szklane używane w procesie produkcji – nie jest to wada produktu!

Odbiór towaru:

W momencie dostawy należy dokładnie sprawdzić przesyłkę i wszelkie uszkodzenia zgłaszać kurierowi. Po odbiorze reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane.

Doniczka okr. nr 11 z mchem

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło