• Obecnie brak na stanie

Donica okrągła-stożkowa

96,00 zł
Brutto

DONICE SBA to najwyższej jakości wyroby z betonu architektonicznego.

Kolor
Wymiary donicy w cm (wysokość x średnica)
Ilość
Obecnie brak na stanie

PARAMETRY PRODUKTU

DONICA BETONOWA - STOŻKOWA dostępna w dwóch wymiarach DO WYBORU 

Waga donicy w zależności od wymiarów:

28 h x 28 śr - waga 10kg

36 h x 39 śr - waga 30kg

Kolory

Donice są wykonywane w czterech kolorach:

- bielonym, 

- jasno-szarym,

- szarym ciemnym

- antracytowym 

jednak ze względu na wykorzystywanie składników naturalnych, donice cechują się zmiennością kolorystyczną

Opis:

Donice betonowe ogrodowe wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością. Produkty dostępne w naszej ofercie są odlewane z mieszanki betonowej najwyższej jakości, która gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość oraz solidne wykonanie.. Wewnątrz można posadzić różnorodne rośliny. Mogą to być kolorowe kwiaty sezonowe, ale również modne i minimalistyczne iglaki, na przykład tuje, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności. 

Zastosowanie: 

Oferowane przez nas donice betonowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest to akcent dekoracyjny, który doskonale prezentuje się w przydomowym ogrodzie, na tarasie, w miejskich skwerach, przy ulicy czy w centrach handlowych albo ogródkach restauracyjnych Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach zieleni.

W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz kształtach. Możesz kupić donice okrągłe, prostokątne, kwadratowe czy trapezowe. Różnią się między sobą również wysokością i szerokością, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiedni wariant dla siebie. Każda betonowa donica jest inna, posiada różnorodne detale, które wyróżniają ją na tle pozostałych. Faktura, wzór i kolory są nowoczesne i eleganckie. 

Technologia obróbki betonu architektonicznego

Do tworzenia oryginalnych produktów z betonu architektonicznego używamy specjalnie dedykowanych do tego mieszanek, które zapewniają najwyższą jakość produktu.. 

Ważne:

Poszczególne produktu mogą się od siebie różnić pod względem faktury oraz koloru, ponieważ taka jest specyfika betonu architektonicznego. Mogą również pojawić się przebarwienia, przesmużenia, mogą też być widoczne włókna szklane używane w procesie produkcji – nie jest to wada produktu!

Odbiór towaru:

W momencie dostawy należy dokładnie sprawdzić przesyłkę i wszelkie uszkodzenia zgłaszać kurierowi. Po odbiorze reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane.

Donica okrągła-stożkowa

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło