Cargo WYCIĄG WĄSKI Z PÓŁKĄ I WIESZAKIEM SILVER 3D-X

444,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni

WYCIĄG WĄSKI Z PÓŁKĄ I WIESZAKIEM SILVER 3D-X

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nr kat. 04.396.S

WYMIARY

Wysokość światła szafki min. 592 mm

Szerokość światła szafki min. 112 mm

Głębokość światła szafki min. 481 mm

Szerokość kosza 100 mm

OBCIĄŻENIE

Obciążenie całego systemu 12 kg

WYKOŃCZENIE

Linia koszy ARENA Classic Silver

Kolor relingu szary

Ilość koszy 1

Wyciąg podblatowy, wąski z półką i wieszakiem Silver "15-tka" do szafek dolnych. Dedykowany jest do bardzo wąskich szafek kuchennych i małych przestrzeni użytkowych. Mocowany do frontu szafki, doskonale sprawdza się jako podręczny schowek na ściereczki kuchenne, na wąskie przybory kuchenne a nawet butelki i przyprawy.

System "15" z wieszakiem i półką jest tak skonstruowany, że stanowi integralną całość ze sobą, dostępny jest jako kompletne cargo z dwoma wieszakami na ścierki i jedną dolną półką. Cały stelaż i dolna półka wykonane są ze stali malowanej proszkowo w kolorze szarym. Półka posiada fakturowane dno spełniające funkcję antypoślizgową, a boczne ścianki wykończenie są trzema okrągłymi relingami. Natomiast na wieszaczki dodatkowo nałożona jest specjalną gumową powłoką, która zapobiega zsuwaniu się umieszczonych na nich ściereczek kuchennych. Wyciąg "15-tka" posiada dwie prowadnice, przez co zapewniona jest większa jego stabilizacja. Całe cargo montujemy zawsze do prawej strony korpusu szafki. Główny mechanizm doposażony jest w adaptery wspomagające wpięcia stelaża w prowadnice oraz ułatwiające regulację frontu w trzech płaszczyznach, bez konieczności demontażu systemu. Całkowite obciążenie tego bardzo wąskiego wyciągu jest bardzo duże i wynosi 10 kg, natomiast obciążenie dolnego koszyka to max.6 kg.

Zastosowana nowoczesna technologia w procesie produkcji gwarantuje użytkownikowi niewielką siłę potrzebną do otwarcia systemu, a płynny ruch i adaptacyjny system wyhamowania dba o delikatne i ciche zamykanie (cichy domyk umieszczony jest w górnej prowadnicy). W rozwiązaniu zastosowano prowadnice z pełnym wysuwem, by wszystko było łatwo dostępne, nawet, gdy system znajduje się w najdalszym i najmniej dogodnym miejscu.

Kompletny zestaw systemu wraz z szafką pokazany na zdjęciach jest tylko propozycją aranżacji i jako całkowity komplet nie stanowi oferty sprzedażowej. Szafkę należy wykonać w własnym zakresie. Dla swobodnego wysuwania wyciągu "15-tki” należy stosować standardowe uchwyty meblowe lub meblowe listwy podblatowe, system nie jest kompatybilny w przypadku zastosowania frontów bezuchwytowych.

04.396.S
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło