Cargo WYCIĄG WĄSKI 2-PÓŁKOWY SILVER 3D-X

378,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni

WYCIĄG WĄSKI 2-PÓŁKOWY SILVER 3D-X

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nr kat. 04.406.S

WYMIARY

Wysokość światła szafki min. 542 mm

Szerokość światła szafki min. 112 mm

Głębokość światła szafki min. 481 mm

Szerokość kosza 100 mm

OBCIĄŻENIE

Obciążenie całego systemu 12 kg

WYKOŃCZENIE

Linia koszy ARENA Classic Silver

Kolor relingu szary

Kolor Szary

Ilość koszy 2

Wyciąg podblatowy do szafek dolnych. Dedykowany jest do bardzo wąskich szafek kuchennych i małych przestrzeni użytkowych. Mocowany do frontu szafki, doskonale sprawdza się jako podręczny schowek na wąskie przybory kuchenne, na butelki oraz na przyprawy, czy inne artykuły spożywcze.

System jest tak skonstruowany, że stanowi integralną całość ze sobą, dostępny jest jako kompletne cargo z dwoma zintegrowanymi półkami. Wykonany ze stali malowanej proszkowo w kolorze srebrnym. Każda z półek posiada fakturowane dno, które spełnia funkcję antypoślizgową, a boczne ścianki wykończenie są trzema okrągłymi relingami. Cargo posiada dwie prowadnice, montowane zawsze do prawej strony korpusu szafki, co dodatkowo zapewnia większą stabilizację systemu. Główny mechanizm doposażony jest w adaptery wspomagające wpięcia stelaża w prowadnice oraz ułatwiające regulację frontu w trzech płaszczyznach bez konieczności demontażu systemu. Całkowite obciążenie tego bardzo wąskiego wyciągu jest bardzo duże i wynosi 12 kg (masa własna mechanizmu wraz z frontem + ładowność), natomiast obciążenie jednego koszyka to nawet max.6 kg.

Zastosowana nowoczesna technologia w procesie produkcji gwarantuje użytkownikowi niewielką siłę potrzebną do otwarcia systemu, a płynny ruch i adaptacyjny system wyhamowania dba o delikatne i ciche zamykanie (cichy domyk umieszczony jest w górnej prowadnicy). W rozwiązaniu zastosowano prowadnice z pełnym wysuwem, by wszystko było łatwo dostępne, nawet, gdy system znajduje się w najdalszym i najmniej dogodnym miejscu.

Kompletny zestaw systemu wraz z szafką pokazany na zdjęciach jest tylko propozycją aranżacji i jako całkowity komplet nie stanowi oferty sprzedażowej. Szafkę należy wykonać w własnym zakresie. Dla swobodnego wysuwania carga należy stosować standardowe uchwyty meblowe lub meblowe listwy podblatowe, system nie jest kompatybilny w przypadku zastosowania frontów bezuchwytowych.

04.406.S
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło