PULLBOY Z 500/ WYS. 496/ 2X29/ Z PROWADNICAMI

840,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni

PULLBOY Z 500/ WYS. 496/ 2X29/ Z PROWADNICAMI

kosz do segregacji odpadów

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nr kat. 09.5052.S/P

WYMIARY

Wysokość światła szafki min. 496 mm

Szerokość światła szafki min. 462-468 mm

Głębokość światła szafki min. 505 mm

Wysokość kosza 460 mm

WYKOŃCZENIE

Kolor szary

Kompletny sortownik do segregacji śmieci Pullboy Z to bardzo praktyczny zestaw dwóch pojemników o łącznej pojemności 58 litry. Kosz pasuje do szafek z wysokim frontem o szer. 500 mm, wewnętrzna szerokość szafki mieścić się w przedziale 468-462 mm. Minimalna głębokość jaka jest wymagana szafki to 505 mm, minimalna wysokość wewnętrzna to około 496 mm.

W sortowniku zastosowano szufladę Antaro o długości 500 mm z pełnym wysuwem wraz z systemem cichego domyku Soft-Close. Całkowite obciążenie to 30 kg. Zestaw nie zawiera tylnej ścianki. Ten element należy dorobić samodzielnie np. z płyty wiórowej, w celu wzmocnienia konstrukcji całej ramki (bez takiego elementu również można zamontować sortownik).

W zestawie Pullboy Z znajdują się dwa pojemniki 29-litrowe , metalowa pokrywa oraz stelaż stabilizujący.

Wymiary pojemników 29-litrowych: na górze: 305 mm x 225 mm, wymiary u podstawy: 195 mm x 275 mm, wysokość ze złożonymi uchwytami: 460 mm.

Pojemniki wykonane są z dobrego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, w kolorze szarym. Solidne, odporne na odkształcenia i pęknięcia. Wyposażone w dwa składane uchwyty transportowe, które również przytrzymują worek na śmieci. Dla pełnego komfortu użytkowania należy stosować worki o dwa razy większej pojemności niż pojemnik.

Pokrywę przymocowuje się do korpusu szafki nad pojemnikami na stałe, nie wysuwa się jej. Pokrywa zabezpiecza przed wydzielaniem się nieprzyjemnych zapachów z pojemników oraz dodatkowo może pełnić funkcję półki. To doskonałe i praktyczne miejsce, które posłuży na przechowywanie worków na śmieci, ścierek, zmywaków czy na zmiotkę.

Komplety zestaw kosza Pullboy Z wraz z szafką pokazany na zdjęciach jest tylko propozycją aranżacji i jako całkowity komplet nie stanowi oferty sprzedażowej. Szafkę należy wykonać w własnym zakresie.

09.5052.S/P
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło