PULLBOY Z 450/ WYS. 340/ 2X17/ Z PROWADNICAMI

716,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni

PULLBOY Z 450/ WYS. 340/ 2X17/ Z PROWADNICAMI

kosz do segregacji odpadów

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nr kat. 09.5041.S/P

WYMIARY

Wysokość światła szafki min. 340 mm

Szerokość światła szafki min. 412-418 mm

Głębokość światła szafki min. 505 mm

Wysokość kosza 295 mm

WYKOŃCZENIE

Kolor szary

Kompletny sortownik do segregacji śmieci Pullboy Z to bardzo praktyczny zestaw dwóch pojemników o łącznej pojemności 34 litry. Kosz pasuje do szafek z wysokim frontem o szer. 450 mm, wewnętrzna szerokość szafki mieścić się w przedziale 418-412 mm. Minimalna głębokość jaka jest wymagana szafki to 505 mm, minimalna wysokość wewnętrzna to około 340 mm.

Kosz do segregacji śmieci Pullboy Z zawiera specjalny stelaż stabilizujący wraz z kompletem prowadnic, dwa pojemniki 17-litrowe oraz metalową pokrywę.

Pojemniki wykonane są z dobrego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, w kolorze szarym. Solidne, odporne na odkształcenia i pęknięcia. Wyposażone w dwa składane uchwyty transportowe, które również przytrzymują worek na śmieci. Dla pełnego komfortu użytkowania należy stosować worki o dwa razy większej pojemności niż pojemnik.

W sortowniku zastosowano szufladę Antaro o długości 500 mm z pełnym wysuwem wraz z systemem cichego domyku Soft-Close. Całkowite obciążenie to 30 kg. Zestaw nie zawiera tylnej ścianki. Ten element należy dorobić samodzielnie np. z płyty wiórowej, w celu wzmocnienia konstrukcji całej ramki (bez takiego elementu również można zamontować sortownik).

Pokrywę przymocowuje się do korpusu szafki nad pojemnikami na stałe, nie wysuwa się jej. Pokrywa zabezpiecza przed wydzielaniem się nieprzyjemnych zapachów z pojemników oraz dodatkowo może pełnić funkcję półki. To doskonałe i praktyczne miejsce, które posłuży na przechowywanie worków na śmieci, ścierek, zmywaków czy na zmiotkę.

Komplety zestaw kosza Pullboy Z wraz z szafką pokazany na zdjęciach jest tylko propozycją aranżacji i jako całkowity komplet nie stanowi oferty sprzedażowej. Szafkę należy wykonać w własnym zakresie.

09.5041.S/P
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło